<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>





			

<rss version="2.0">
<channel>
	<title><![CDATA[Dominant mannlig hd pornó videók]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/cimkek/dominant-mannlig/</link>
	<description><![CDATA[Itt biztosan megtalálod a kedvenc dominant mannlig hd pornó tartalmat]]></description>
	<lastBuildDate>Tue 09 Jun 2026 16:02:38 +0200</lastBuildDate>
	<item>
	<title><![CDATA[
		To tisser bundet i ansiktet, bundet i ryggen
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/to-tisser-bundet-i-ansiktet-bundet-i-ryggen/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/to-tisser-bundet-i-ansiktet-bundet-i-ryggen/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/240000/240703/320x180/1.jpg" border="0"><br>De to slavejentene, slaveduoen, som kneler i det mørke rommet, og deres nakne kropper skinner i det svake lyset. Det tredje medlemmet, en muskuløs mann, slutter seg til den trekantige, griper håret hardt og bestiller dem å åpne beina. En slavehaug mens han presser mannens harde hale dypt i sin fitte, og den andre presser sine pupper, slikker ballene hans. Luften er fylt med lukten av svette og lyst, kroppene kolliderer rytmisk mens jentene tigger etter mer. Den 3some går vill, slavene er underlagt å nyte dominans, deres fitte bleket bort fra det våte ønsket til de tre når toppen i en felles, skjelvende orgasme.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Sat 06 Jun 2026 13:09:37 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/to-tisser-bundet-i-ansiktet-bundet-i-ryggen/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Ryan Reids fristende miniskjørt fører til vill sex i den siste brasilianske videoen mens Scotts kone er borte
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/ryan-reids-fristende-miniskjort-forer-til-vill-sex-i-den-siste-brasilianske-videoen-mens-scotts-kone/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/ryan-reids-fristende-miniskjort-forer-til-vill-sex-i-den-siste-brasilianske-videoen-mens-scotts-kone/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/244000/244267/320x180/1.jpg" border="0"><br>En gammel svarthåret pornostjerne dominerer en ung jente i vill scene av Brazzers. Den store pikken kommer i hardt, mens jenta med de små pupper skriker ut av glede, blandet med den gamle-unge kontrasten i den varme handlingen.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Thu 30 Apr 2026 04:20:45 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/ryan-reids-fristende-miniskjort-forer-til-vill-sex-i-den-siste-brasilianske-videoen-mens-scotts-kone/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Blond slave jente slikker en manns ben før han tar sin enorme pikk opp hans rumpe
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/blond-slave-jente-slikker-en-manns-ben-for-han-tar-sin-enorme-pikk-opp-hans-rumpe/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/blond-slave-jente-slikker-en-manns-ben-for-han-tar-sin-enorme-pikk-opp-hans-rumpe/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/153000/153699/320x180/6.jpg" border="0"><br>Med et varmt blondt bombardement kne i den mørke BDSM kjelleren, hvor den tøffe dominerende mannen kommandoer ham. Først slikker han sine tær ydmykt, smaker den salte huden, mens hans fitte allerede er våt med lyst. Jentas små bryster skjelver med spenning som sin mester griper håret sitt og tvinger henne til å suge sin store kuk dypt. Men dette er bare begynnelsen: den blonde kjerring ber om å knulle hennes strame rumpe, og når hun endelig kommer inn i den tykke stammen, ler hun av smerte og glede. En mann knuller vilt, skyver pikken dypt i rumpa mens han finger sin fitte, slikker den våte sprekken til de begge når toppen. Til slutt kommer han inn i det varme hullet og planter ham, mens blonden skriker fra orgatus. I dette hard anal spillet, det er ikke noe sted for nåde, bare ren, rå glede.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Mon 09 Feb 2026 18:25:27 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/blond-slave-jente-slikker-en-manns-ben-for-han-tar-sin-enorme-pikk-opp-hans-rumpe/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Natas binder den forførende maten i den varme underkastelsen
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/natas-binder-den-forforende-maten-i-den-varme-underkastelsen/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/natas-binder-den-forforende-maten-i-den-varme-underkastelsen/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/92000/92453/320x180/1.jpg" border="0"><br>Natas tar Katt hardt i denne ville innlevering scene, der tau spillet ender opp i intens jævla. Den store pikken skyver hardt inn i kattens barberte fitte mens hun låner for mer foran POV-kameraer. Deres amatør lidenskaper er rasende, Natas er i kontroll, og Cat er underkudd, hennes fitte er våt med lyst. Fra POV-vinkelen kan du se halen hans penetrere dyp, gripe kattens rumpe, og rytmen akselererer. Til slutt, Natas spritzes, fyller jenta som tøyer med lyst i tilfredshet. Denne tingen knuten er et ekte erotisk eventyr der dominans og underkastelse skaper eksplosiv faen som du ikke kan gå glipp av.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Tue 23 Dec 2025 16:53:04 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/natas-binder-den-forforende-maten-i-den-varme-underkastelsen/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Han betaler offeret tilbake med Steve Qs massive hale
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/han-betaler-offeret-tilbake-med-steve-qs-massive-hale/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/han-betaler-offeret-tilbake-med-steve-qs-massive-hale/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/106000/106098/320x180/1.jpg" border="0"><br>Steve Q, den tsjekkiske pornostjernen, tåler ikke gjeld. I POV-videoen er den varme jenta som er bak på lønnen nå tvunget til å betale tilbake gjelden på den beste måten: ned på knærne og ivrig suge Steves enorme pikk. Kameraet viser i nær rekkevidde hvordan den tykke stammen lukkes rundt munnen, slikker enden mens Steve styrer hodet. Fitten til jenta er allerede fuktig av ønske, men først gjør hun jobben - hun tar kuk dypt, tøyer salt smak. Når Steve ikke kan ta det lenger, sprayer han i munnen og fyller ansiktet med varm juice. Denne harde blowjob er ikke bare gjeldshåndtering, det er en ekte brannstorm mellom fitte og hale, hvor hver tomme teller. Steve Qs dominans er ferdig, og hun ber om mer mens hun ser på kameraet, som hun signerer faen for deg. Hot tsjekkisk aksent, rå lyst - denne videoen er garantert å eksitere meg.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Wed 03 Dec 2025 04:53:18 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/han-betaler-offeret-tilbake-med-steve-qs-massive-hale/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Simonas underseksjon av Leos kjempehale
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/simonas-underseksjon-av-leos-kjempehale/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/simonas-underseksjon-av-leos-kjempehale/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/92000/92970/320x180/1.jpg" border="0"><br>Simona kneler ned foran Leo, mens fyrens gigantiske pikk allerede slår hardt i buksene hans. Denne POV-amatørscenen viser alle detaljer som Simona ivrig trekker ut den store pikken og bryr seg om enden med tungen før hun tar den dypt i halsen. Leo er i kontroll, og Simona nyter subjugasjon, hennes fitte er våt under hennes barbert hud. Den faen er intens, Leo er dypt i halen på stram-ass, mens Simona er tøyende, tigger om mer. Endelig, Leo sprites, fylle Simonas ansikt og bryster med varm glede. Denne ekte, rå faen er fylt med lidenskap, hvor den store kuk styrer barbert fitte, og Simona gir seg helt til glede. Hvordan disse to amatørene går bort i forbudte gleder, utløser Leos dominans Simonas haug igjen og igjen.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Tue 02 Dec 2025 20:13:04 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/simonas-underseksjon-av-leos-kjempehale/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Tina Kays britiske forfører knyttet til mannens styre
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/tina-kays-britiske-forforer-knyttet-til-mannens-styre/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/tina-kays-britiske-forforer-knyttet-til-mannens-styre/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/97000/97113/320x180/1.jpg" border="0"><br>Tina Kay, denne hot britiske jenta som elsker tøffe BDSM spill er nå helt under mannens kontroll. Struck i et tau, hans tynne kropp skjelver med ønske mens den dominerende fyren kommando ham. Blåset begynner med Tina på knærne, med halen ned i halsen, stønner og stønner, nyter hver tomme av det. Det viser også den lesbiske siden av en tenåring, men mannen her er sjefen, som pirrer henne med fitte slikking mens barbert vagina er fuktig. Hans små bryster er så tøffe, slik han ber om mer når han er bundet. Til slutt kommer figen, og han spytter sin pikk over hele Tinas ansikt med varm glede, og hun tøyler med den gru hun vet. Denne magre skjønnheten gir helt til grov sex, hvor hvert øyeblikk er fullt av ydmykhet og glede. Når denne britiske babyen er tatt bort i BDSMs verden, er fitta hennes trobbing og venter på neste ordre.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Wed 12 Nov 2025 05:57:23 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/tina-kays-britiske-forforer-knyttet-til-mannens-styre/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Ginger Mi og Julia North og fyren med den gigantiske pikken
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/ginger-mi-og-julia-north-og-fyren-med-den-gigantiske-pikken/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/ginger-mi-og-julia-north-og-fyren-med-den-gigantiske-pikken/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/101000/101036/320x180/4.jpg" border="0"><br>Ginger Mi og Julia North, to varme damer, møter den største pikken i verden for første gang, Toms XXXL, og de faen ikke bra! Denne franske trioen gjør en treveis der alle hullene fungerer. Ginger elsker det når hennes store rumpe er full, mens Julia North, den modne kjerring, suger hennes store pupper og opplevde munn av det gigantiske verktøyet. Den anale handlingen er grov, slaget er dypt, og den gamle-unglige dynamikken gjør bare ting enda mer spennende. Tom XXXL vil ikke spare dem, knulle dem begge opp, og jentene elsker måten han dominerer med sin store pikk. Det er ikke en myk romantikk, det er en hard fuck, der damene skriker med glede, og de er alle fulle. Se på disse to horene som viser hva de kan gjøre mot en ekte mann og hvordan de kan håndtere det største verktøyet i porno verden!</a>
	]]></description>
	<pubDate>Sat 27 Sep 2025 18:12:11 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/ginger-mi-og-julia-north-og-fyren-med-den-gigantiske-pikken/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Insolent Uber driver Gianna Ivy kan knapt motstå hennes vakre passasjer
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/insolent-uber-driver-gianna-ivy-kan-knapt-motsta-hennes-vakre-passasjer/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/insolent-uber-driver-gianna-ivy-kan-knapt-motsta-hennes-vakre-passasjer/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/100000/100678/320x180/10.jpg" border="0"><br>Gianna Ivy, den varme brune Uber driver, er på vei til en gjennomsnittlig kjøring, men ting endres ganske raskt når han sitter ved siden av JMac, den overvokste, selvsikker mann. Bilen blir varmere - stjålne blikk, tilfeldige berøringer - når Gianna ikke kan konsentrere seg om å kjøre. De trekker seg ned og instinktene løser seg der: Giannas runde rumpe sitter fast mot dashboard, mens hun suger den tykke halen dypt ned, full av lidenskap og stygge groping. I baksetet på bilen begynner en hard fuck, og Giannas ben, forutsatt at hun mottar hvert push fra JMac, deres kropper svetter på hverandre. Uansett GPS, uansett veien, er det bare tempo, glede og faen. Bilen rister, haugene fyller passasjerrommet, og i slutten av det, en enorm, ansikt til ansikt scene stenger denne skitne prosesjonen.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Tue 22 Jul 2025 04:23:10 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/insolent-uber-driver-gianna-ivy-kan-knapt-motsta-hennes-vakre-passasjer/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Babysitter Kelsi Monroe får rumpa på jobb
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/babysitter-kelsi-monroe-far-rumpa-pa-jobb/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/babysitter-kelsi-monroe-far-rumpa-pa-jobb/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/100000/100426/320x180/1.jpg" border="0"><br>På kontoret blir atmosfæren varm når den fine, store Kelsi Monroe, brazen og ønsket barnevakt, går på jobb. Den forførende unge kvinnen i et brazent provoserende sett, riste hoftene hennes, anspore sjefen, som ikke kan stå det lenger, og pakke henne hardt gjennom bak inngangen. Han har en tykk, rund rumpe som går høyt ut i hvert press, mens Kelsi rumpe presses hardt, og han vet hvor mye han liker å bryte inn med skitne ord og hauger. I scenen kan du ikke gå glipp av cum i munnen din - du kan føle den varme sæden oversvømmer deg etter at du suger alt ut av den gigantiske halen. Kelsi renner vilt, den skamløse lille babysitteren bringer ut det maksimale av hvert gledelig øyeblikk, hun er en ekte pop dronning i denne villritten.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Fri 18 Jul 2025 14:35:30 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/babysitter-kelsi-monroe-far-rumpa-pa-jobb/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Stortinget leietaker Codi Vore blir buet gjør mastaer, og den perverse leiemann knuller henne hardt!
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/stortinget-leietaker-codi-vore-blir-buet-gjor-mastaer-og-den-perverse-leiemann-knuller-henne-hardt/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/stortinget-leietaker-codi-vore-blir-buet-gjor-mastaer-og-den-perverse-leiemann-knuller-henne-hardt/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/78000/78078/320x180/10.jpg" border="0"><br>Codi Vore, den fullverdige blonde bombefly, som allerede tar oppmerksomhet til seg selv ved første øyekast, er nå i en svært delikat situasjon. I scenen, Codi torsket seg alene og ivrig i sin leilighet når den perverse, bestemte utleieren uventet åpner opp og fanger ham onanere. Mannen kan ikke motstå synet: Codis store, runde bryster og sexy, formmessige kropp er helt forført, så etter den første overraskelsen han raskt tar kontroll. I løpet av utstøtt, vill sex, leiemannen knuller jenta hardt, som gir henne alle bevegelser med høy tøying og perverst ønske. Scenen møter den hemmelige onanien, spenningen til den fanget og dominansen til utleieren, der Codi Vore tar alle hennes ønsker og ender opp helt nedsenket i forbudt nytelse.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Sun 06 Jul 2025 11:23:17 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/stortinget-leietaker-codi-vore-blir-buet-gjor-mastaer-og-den-perverse-leiemann-knuller-henne-hardt/</guid>
</item>
<item>
	<title><![CDATA[
		Stefaren min tok meg til å masturbere, så jeg ga ham en hardt slag jobb
	]]></title>
	<link>https://pornok.hu/no/video/stefaren-min-tok-meg-til-a-masturbere-sa-jeg-ga-ham-en-hardt-slag-jobb/</link>
	<description><![CDATA[
		<a href="https://pornok.hu/no/video/stefaren-min-tok-meg-til-a-masturbere-sa-jeg-ga-ham-en-hardt-slag-jobb/"><img src="https://pornok.hu/contents/videos_screenshots/78000/78236/320x180/1.jpg" border="0"><br>Jill Kassidy, den varme, tynne kroppen, brunt hår, blå-øyet, ekte tenåring forførende, skammer seg ikke over å bli tatt bort av hennes ønsker - spesielt når huset har en muskuløs, erfaren, 6-fot høy, tatovert, eks-marine stefar Charles Dera. Jills små, naturlige pupper og formmessig rumpe vil bare piske opp spenningen enda mer enn hvert trekk, som hun bryr seg om seg i hemmelighet først, og deretter bli fanget, og situasjonen vil raskt treffe en vill, utstøtt, forbudt faen. En mann med en fast, hard kropp og en dominerende stil tar over i et spørsmål om øyeblikk, mens Jill nyter hvert øyeblikk å bli pamperet av en ekte alfa hann som ikke holder tilbake. Rommet er fylt med skitne ord, høye hauger og tabu-eating nytelse, der ingenting er forbudt og hvert ønske er oppfylt.</a>
	]]></description>
	<pubDate>Wed 11 Jun 2025 06:21:27 +0200</pubDate>
	<guid>https://pornok.hu/no/video/stefaren-min-tok-meg-til-a-masturbere-sa-jeg-ga-ham-en-hardt-slag-jobb/</guid>
</item>

</channel>
</rss>